laupäev, aprill 29, 2006

Teine internetipõhiste töövahendite koolitus


Teine koolitus, kus tutvustati internetipõhiseid töövahendeid toimus laupäeval, 29. aprillil Tallinnas Tiigrihüppe SA arvutiklassis.
Koolitajaks oli Lilleküla Gümnaasiumi inglise keele õpetaja ja Tiigrihüppe SA koolitaja Meeri Sild. Pärast esimest õnnestunud praktilist koolitust, kuulutasime välja registreerumise uuele koolitusele. Huvilised andsid endast kohe märku ja uus grupp täitus kiiresti. Praktilisele koolitusele saab registreeruda e-posti aadressil elo@tiigrihype.ee .

Seekord osalesid Silver Priimäe ja Helja Kirber Tartu Forseliuse Gümnaasiumist,Olga Netsunajeva VK Eragümnaasiumist,Varje Tipp Pärnumaa Kutsehariduskeskusest ning Laine Aluoja ja Kristel Vahtra Türi Gümnaasiumist.

Sellest, et Konguta kool hakkab tõsiselt eTwinninguga tegelema, andis tunnistust see, et koolitusele tuli kaheksa Konguta kooli õpetajat. Konguta koolist osales Kai Arumets, Eva Tammemägi, Külli Kornav, Inga Hanni, Katrin Libe, Liina Tamm, Margit Ott ja Meelika Aruots.

13 kommentaari:

katrin ütles ...

Igati vajalik koolitus. Tekkis palju mõtteid, mida keeletundides kasutada. Suur tänu korraldajatele.

helja ütles ...

Bloggi tegemise ja Wikiga olin veidi enne tutvunud, aga loomulikult on väga palju parem edasi liikuda asjatundja käe all kui ise pusida. Audiofailide tegemine tundub põnev, aga sellega tuleb veel edasi tegelda :)
Aitäh koolituse eest!

eva ütles ...

Oli väga raske ja üsna kiire. Pea täitsa valutab, sest uusi asju ja teadmisi oli väga palju. Kuid usun, et need teadmised olid väga vajalikud.

konguta ütles ...

Palju uut infot ja kiusatus kodus kõik ise järele proovida. Nüüd jääb veel pildifailidega tegutsemist kah õppida ja siis võibki juba ennast edumeelsemaks õpetajaks lugeda. Aitäh! :)

Kristel ütles ...

Koolitusel esitatud võimalused on kahtlemata huvitavad ning neid on võimalik igapäevases õppetöös kasutada. Tegevõpetaja seisukohal annab see võimaluse õppetööd huvitavamaks muuta, integreerida meediavahendid ja nende aktiivne kasutamine õpilaste ennastjuhtivasse õppesse (nt helide salvestamine).

Inga ütles ...

Igati huvitav oli.Kodus jälle tegevust.Tänan!

margit ütles ...

Oleks rõõmus küll, kui oleks Konguta Põhikool!!Aitäh!
Unisel laupäevahommikul oli päris paras natuke vaimu teritada. Ei olnud liiga raske, vajab näpuharjutust ja pealehakkamist. Lastele kindlasti meeldiks, ja nalja saaks ka kindlasti....

olga ütles ...

It was great experience!
Thanks a lot

kai ütles ...

Igati vajalik ja huvitav koolitus. Minu puhul vajab veel harjutamist.
Aitäh!

olga ütles ...

It was a great experience!
Thank you!
Great pictures too!

Tere ütles ...

See koolitus oli meeldiv kogemus edasises elus. Siin õpitut saab kasutada nii koolis kui ka projektide tegemisel.

Laine ütles ...

Aitäh, Meeri!
Tänan õpetuse eest!
Taas kogesin, et õppida on veel ja veel!
Lähen koju ja hakkan katsetama!

Margit ütles ...

Väga põnev!