neljapäev, mai 25, 2006

Alanud on registreerimine eTwinning suvekooliTiigrihüppe Sihtasutus kutsub õpetajaid eTwinningu suvekooli. Suvekool toimub 21. - 22. augustini Haapsalus TLÜ Kolledzis.

Kuna tihtilugu nõuab projektitöö õpetajalt palju entusiasmi, isepusimist ja IKT võimaluste avastamist, siis suvekoolis soovime anda just praktilisi teadmisi, et partnerlusprojekti loomine oleks võimalikult lihtne ja õpetaja saaks tehniliste võimaluste avastamise asemel keskenduda projekti sisulisele poolele.

Suvekoolis tutvustame programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning võimalusi õppetöö mitmekesistamiseks. Suvekoolis on väga suur osa praktilisel tegevusel, kus Tiigrihüppe SA koolitajad tutvustavad, kuidas ja milleks kasutada internetipõhiseid töövahendeid, nagu ajaveebi ehk blogi, wikit, MagazineFactor't (veebiajakirja loomiseks), Podcast'i helifailide loomiseks, samuti anima ja videofilmide kasutamist internetis jne. Tutvustatakse lähemalt ka eTwinning portaali võimalusi alates partnerkooli leidmisest ja lõpetades partnerluse sõlmimisega. Suvekoolis saate ka kohtuda õpetajatega, kes on juba partnerlusprojekti loonud ja õppida nende kogemusest.

Suvekoolis osalemiseks täida osalemissoov http://www.eformular.com/eloalle/suvekool.html
Registrerimisega tasub kiirustada, sest osalejate arv on piiratud.

Suvekoolis osalemine on õpetajatele tasuta. Majutust vajavatele osalejatele on ööbimine hotellis Päeva Villa.

Kommentaare ei ole: