reede, oktoober 26, 2012

eTwinning koolitus koolimeeskondadele


Tiigrihüppe Sihtasutus korraldab Tallinnas Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning  koolituse koolimeeskondadele, et tutvustada, kuidas kasutada rahvusvaheliste õpiprojektide võimalusi eri õppeainete lõimimisel. Koolitusel tutvutakse nii õpiprojektide kavandamist, nende integreerimist kooli õppekavva kui ka veebipõhised võimalusi projektide läbi viimisel. Koolitusel tutvustame portaali www.etwinning.net kasutamist (partneriotsing, projekti sõlmimine, projektitöö administreerimine) ning edukaid  eTwinning projekte. 
Koolimeeskondade koolitusele ootame ühest koolist 2-4 õpetajat koos infojuhi või arvutiõpetajaga (eri õppeainete õpetajad, klassiõpetaja, õppealajuhataja, huvijuht).
Koolitus on tasuta. Osalejatel palume kaasa võtta sülearvuti.

Koolitus toimub 30. novembril ja 1. detsembril 2012 Tallink Spa hotellis  hotellis (Sadama 11A, Tallinn) konverentsikeskuses.
Koolitus algab reedel, 30. novembril kell 14.30 ning lõpeb laupäeval, 1. detsembril orienteeruvalt kell 15.00. Vajadusel majutus Tallink Express hotellis kahekohalistes tubades.


Palume registreeruda 12. novembriks 2012.
Koolitusele registreerimine toimub kahes osas
1.      Palume täita registreerimisvormi
2.      Elektroonse tunnistuse saamiseks palume end registreerida ka EKIS infosüsteemis.
Registreerimiseks tuleb ID –kaardiga sisse logida ja ning vajutada nupule registreeri.

Täiendav info EKIS infosüsteemi kohta

EKIS infosüsteemi saab sisse logida ID-kaardi abil (vajalik teada ka PIN1). Kui ajutiselt ei saa ID-kaarti kasutada, siis on võimalus sisse logida ka kasutajanime ja parooliga. Parooli saamiseks tuleb pöörduda oma kooli EKISe administraatori poole (tavaliselt on selleks sekretär või infojuht). Kui kasutajal ei olnud varem EKISe kontot, siis esmakordsel sisselogimisel ID-kaardiga küsitakse e-posti aadressi, kooli ja ametit.

EKISes saavad koolitustel osalejad täita ka tagasisideküsitluse. Kui tagasisideküsitlus on täidetud, siis saab sellele järgnevalt elektroonse tunnistuse, mille võib soovi korral ise välja trükkida.

Küsimuste ja probleemide korral palume pöörduda Kristel Laaniste poole (kristel.laaniste@tiigrihype.ee)

Lugupidamisega
Elo Allemann
eTwinningu projektijuht

Kommentaare ei ole: