neljapäev, märts 23, 2006

Internetipõhiste töövahendite koolitus23. märtsil 2006 toimus BCS koolituse ruumes eTwinningu koolitus, kus Lilleküla Gümnaasiumi inglise keele õpetaja Meeri Sild tutvustas osalistele blogi, wiki ja podcastingu kasutamist eTwinningu projektides.

Meeril on väga suured kogemused eTwinningu projektitöös ja ta on oma neid alati nõus kolleegidega lahkelt jagama.

Koolitusel tekitas üksjagu elevust podcasting, mille abil saab edukalt luua ja töödelda audiofaile.

Koolitusel osalesid:
Alari Laht Tabasalu Gümnaasiumist ja Siret Lahemaa Lauka Põhikoolist


Anneli ja Siiri Mägi Viljandi Maagümnaasiumist


Merike Sikk Kadrina Keskkoolist


Olavi Otepalu Rocca al Mare koolist


Tiiu Vendel ja Tiiu Leibur Pärnu Koidula Gümnaasiumist

Pärast esimest edukat koolitust jõudsime järeldusele, et samasuguseid praktilisi koolitusi tasub korraldada edaspidi, kuid pisikese muudatusega - selleks andsid hea idee Anneli ja Siiri - õpetajad võivad soovi korral tulevikus koolitusele kaasa võtta ka õpilase, kes osaleb juba käimasolevas või alles kavandatavas projektis.

Kõiki õpetajaid, kes tahavad sellisel koolitusel koos õpilasega osaleda palume end registreerida e-posti aadressil elo@tiigrihype.ee Niipea kui uus grupp huvilisi koos, teatame koolituse toimumise aja ja koha.

6 kommentaari:

Olavi ütles ...

Vajalik ja praktiline koolitus. Ajaveebi ja audiofailide loomine oli tõeliselt köitev tegevus. Wiki puhul tekkis küsimus, miks oli valitud just pbwiki.com, mitte aga näiteks eestikeelne wikipedia. Wiki osa edastamine oli liiga tempokas, tahaks seda uuesti omandada. Üldiselt laabus kõik suurepäraselt.

Siret ütles ...

Nüüd tahaks tõepoolest vaba nädalat, et kõike katsetada. Programmid sikutasin juba arvutisse ja mõtteid, kuidas neid kasutada on ka. Aitäh õpetajale, väga huvitav ja praktiline koolitus oli :)!

anneli ütles ...

Täname Siiriga toreda koolituse eest! Hoidsime võimaluste tundmaõppimisel palju väärtuslikku aega kokku ja saime päris häid mõtteid edaspidiseks!
Tänud ka toredale seltskonnale, meeldivate taaskohtumisteni!

merike ütles ...

Tänud ka minu poolt. Koolitus andis meeldiva energialaengu ja pani peas hulga uusi mõtteid liikuma. Juhuslikult oli mu postkastis ettepanek ühelt Itaalia koolilt eTwinning projekti alustamiseks, nii et seal ilmselt tahaksingi oma värskeltomandatud oskusi kasutada. Peab veel juurdlema, kuidas seda kõige paremini teha.
Aitäh veelkord - ja kui midagi veel toimumas, palun andke märku.

Külli ütles ...

Väga mõnus ja huvitav koolitus. Jäin vaga rahule, lähen koju ja hakkan kohe arvutis katsetama ja proovima! Suured tänud!!
Külli

Meelika ütles ...

Küll me oleme nüüd targad!!!!
Nüüd tuleb kodus kohe seda värki hakata viljelema, muidu läheb meelest ära.
AITÄH koolituse orgunnijatele.
Päikest!
Meelika