neljapäev, märts 23, 2006

Internetipõhiste töövahendite koolitus23. märtsil 2006 toimus BCS koolituse ruumes eTwinningu koolitus, kus Lilleküla Gümnaasiumi inglise keele õpetaja Meeri Sild tutvustas osalistele blogi, wiki ja podcastingu kasutamist eTwinningu projektides.

Meeril on väga suured kogemused eTwinningu projektitöös ja ta on oma neid alati nõus kolleegidega lahkelt jagama.

Koolitusel tekitas üksjagu elevust podcasting, mille abil saab edukalt luua ja töödelda audiofaile.

Koolitusel osalesid:
Alari Laht Tabasalu Gümnaasiumist ja Siret Lahemaa Lauka Põhikoolist


Anneli ja Siiri Mägi Viljandi Maagümnaasiumist


Merike Sikk Kadrina Keskkoolist


Olavi Otepalu Rocca al Mare koolist


Tiiu Vendel ja Tiiu Leibur Pärnu Koidula Gümnaasiumist

Pärast esimest edukat koolitust jõudsime järeldusele, et samasuguseid praktilisi koolitusi tasub korraldada edaspidi, kuid pisikese muudatusega - selleks andsid hea idee Anneli ja Siiri - õpetajad võivad soovi korral tulevikus koolitusele kaasa võtta ka õpilase, kes osaleb juba käimasolevas või alles kavandatavas projektis.

Kõiki õpetajaid, kes tahavad sellisel koolitusel koos õpilasega osaleda palume end registreerida e-posti aadressil elo@tiigrihype.ee Niipea kui uus grupp huvilisi koos, teatame koolituse toimumise aja ja koha.

2 kommentaari:

Siret ütles ...

Nüüd tahaks tõepoolest vaba nädalat, et kõike katsetada. Programmid sikutasin juba arvutisse ja mõtteid, kuidas neid kasutada on ka. Aitäh õpetajale, väga huvitav ja praktiline koolitus oli :)!

merike ütles ...

Tänud ka minu poolt. Koolitus andis meeldiva energialaengu ja pani peas hulga uusi mõtteid liikuma. Juhuslikult oli mu postkastis ettepanek ühelt Itaalia koolilt eTwinning projekti alustamiseks, nii et seal ilmselt tahaksingi oma värskeltomandatud oskusi kasutada. Peab veel juurdlema, kuidas seda kõige paremini teha.
Aitäh veelkord - ja kui midagi veel toimumas, palun andke märku.