neljapäev, september 29, 2016

eTwinningu koolitus algajatele

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub kõiki projektõppest huvitatud õpetajaid koolitusele „eTwinning algajatele“.

Koolitus toimub 07. ja 08. oktoober 2016 Tallinnas Euroopa hotelli (Paadi 5) konverentsikeskuses.
Koolitus algab reedel kell 14.00 ja lõppeb laupäeval kell 14.30.

eTwinning on programm, mis pakub õpilastele, õpetajatele, koolijuhtidele ja teistele koolitöötajatele võimaluse osaleda koolidevahelises koostöös info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil.
eTwinning kuulub Erasmus+ programmi ja annab õpetajatele suurepärase võimaluse üksteiselt õppida ja omavahel häid kogemusi jagada ning koos oma õpilastega õpiprojektides osaleda.
eTwinning toimib kui suhtlusvõrgustik, mis koondab endas õpetajaid üle Euroopa. See aitab kaasa uute õppemetoodikate kiirele levikule. Koolitusele oodatakse õpetajaid, kes soovivad alustada kas rahvusvahelist või Eesti koolide vahelist projektitööd programmi eTwinning raames (www.etwinning.net) ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.

Koolitusel tutvustame
- portaali www.etwinning.net kasutamist ( eTwinning Live, partneriotsing, projekti sõlmimine, projektitöö administreerimine, professionaalne areng eTwinningu kaudu)
- kuidas integreerida projektitööd õppekavaga
- edukaid internetipõhiseid koostööprojekte, milles Eesti õpetajad osalevad
- kuidas veebipõhiseid koostööprojekte läbi viia.
Koolitajad Meeri Sild, Varje Tipp ja Laine Aluoja.

Palume kaasa võtta süle- või tahvelarvuti. Koolitus on õpetajatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Palume registreeruda 03. oktoobriks 2016
Koolituse ajakava ja registreerimisinfo leiate

Grupp moodustatakse registreerumise järjekorras, kohtade arv on piiratud. Vajadusel osalejatele majutus kahekohalistes tubades hotellis Euroopa. Koolitus on õpetajatele tasuta (sh majutus), kuid kui registreerunud osaleja jätab põhjuseta ja ette teatamata koolitusele tulemata, siis esitatakse arve.

Kommentaare ei ole: