kolmapäev, mai 05, 2010

eTwinningu 5. sünnipäeva tähistamas


Täna tähistavad koolid üle Euroopa eTwinningu 5. sünnipäeva.
Ka Eesti koolides on põnevaid ettevõtmisi

Põlva Keskkooli õpetaja Aimi Jõesalu kirjutas:


Kõigepealt etwinngusünnipäevaõnnitlused :), mida saab vaadata siin

Samasuguste tervituste saatmisega oma projektipartneritele lõpetame
täna eTwinningu sünnipäeva tähistamise.
Tore, et saime ikka logoga tordi tellitud ja teistele õpilastele tähtpäevaminutite raames eTwinningut tutvustada, liskas väljapanekud seintel, veel tunnustasime
meie kooli etwinnijaid ja lennutasime õhupalle.
Püüama ka laulu luua, aga see võtab natuke aega.


Tabasalu Gümnaasiumi õpetaja Krista Savitsch kirjutas:

Meie koolis näeb 5. mai välja siis nii: projektiklassid on riides sini-kollaselt, ka õpetajad on sini-kollaselt riides.
2. klassid teevad küpsisetordi. 6. klass sai selle juba esimse tunni ajal valmis. Peale kirjutasime eTwinning 5. 3. klass veel teeb seda.
Õhupallid on olemas, kaunistame nendega koolimaja. Laulame ka eTwinningule sünnipäeva laulu eesti, saksa ja inglise keeles "Õnne soovime Sul". Katsume selle ka linti võtta, vaatame, kuidas õnnestub.

Lapsed saavad koduse ülesandena pildistada või teha fotosid teemal "Sinine ja kollane looduses". Need tööd tulevad esmaspäevaks.
6.klass kirjutab väikesed jutud teemal "Miks mulle meedlib projektitöö eTwinninguga?"

Tegemisi on nii palju, et igale poole ei jõua ja kõik head ideed tulevad üpris hilja. Hea, et üldse tulevad. Lea (õp Lea Netz) on suure entusiasmiga ka päeva korraldamas. Saame hakkama!

Väätsa Põhikooli õpetaja Anneli Tumanski kirjutas:

Ka meie tähistasime koolis etwinningu sünnipäeva. Meil on oma etwinning stend, kuhu panin etwinning 5 posterid. Tundides rääkisime tehtud ja käimasolevatest etwinning projektidest ja näitasime ka teiste koolide tehtud töid.Kauksi põhikool eTwinningu sünnipäeva tähistamas

http://sopruskoolid.blogspot.com/2010/05/palju-onne-etwinning.html

Neeme Algkooli õpetaja Inga Korts-Laur andis teada, et 5. mail toimus nende koo
lis eTwinningut tutvustav koolitus õpetajatel, kes soovivad projektitööga alustada. Samuti tähistati eTwinningu sünnipäeva õpilastega, kes projektitöös osalevad. Valmistati õnnitluskaarte, lauldi laule ja ei puudunud ka sünnipäevatort. Klõpsake kõrvaloleval pildil, nii saate ülevaate toimunust.


Narva Õigeusu Humanitaarkooli õpetaja Elena Terukova õnnitlus.


1 kommentaar:

Varje ütles ...

Nii oleks tahtnud ka ise teie eTwinningu sünnipäeval olla. Te olete niiiiiiiiiii suure tänu ja kiituse ära teeninud, et esimest eTwinningu väikest juubelit nii suurejooneliselt tähistasite ja meeles pidasite. Soovin Teile kõigile toredaid üritusi ja edukaid projekte edaspidiseks. Palju õnne ka minu poolt!