neljapäev, aprill 01, 2010

eTwinning 2009/2010 õa partnerlusprojektide konkurss

2009/2010 õppeaasta on toonud juurde palju põnevaid eTwinning projekte. Õppeaasta viimasel veerandil on aeg tehtu kokku võtta ja osaleda väiksel mõõduvõtmisel.
Tiigrihüppe Sihtasutus kutsub Eesti õpetajaid osalema programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning partnerlusprojektide konkursil.

Konkursi tingimused
Konkursil osalemiseks peab õpetaja olema registreerunud portaalis www.etwinning.net ja loonud partnerlusprojekti mõne Euroopa kooliga. Partnerlusprojekt peab olema registreeritud portaalis www.etwinning.net
Kuidas kandideerida?
Kandideerida saab www.etwinning.net portaali kaudu, esitades oma töölaualt taotluse kvaliteedimärgi saamiseks. Lisage kindlasti lingid projektitöö käigus valminud materjalidele. Kvaliteedimärgi taotlused peavad keskses portaalis olema täidetud hiljemalt 30. aprilliks 2010.

Konkursile võib esitada nii 2008./2009. õppeaastal kui ka 2009./2010. õppeaastal loodud projekte. Konkursile ei saa esitada neid projekte, mis osalesid eelmisel õppeaastal Tiigrihüppe Sihtasutuse poolt korraldatud eTwinning projektide võistlusel.
Auhinnad
Esimesele, teisele ja kolmandale kohale tulnud projekte juhendanud õpetajatele osalemine eTwinningu rahvusvahelises töötoas, õpilastele osalemine Nukufilmi Töötoas.
Neljas kuni kümnes koht - mitmesugused internetipõhiseks koostööks sobivad töövahendid.
Kõikidele headele projektidele kvaliteedimärgid!

Head osalemist!

NB! Täites kvaliteedimärgi taotluse alustate kandideerimist ka üle-Euroopalisel võistlusel eTwinningu peaauhinnale. Kvaliteedimärgi taotluse saab esitada iga projektitöös osalenud õpetaja. Igas riigis vaatab oma maa õpetajate esitatud taotlused läbi eTwinningu programmi kohalik koordinaator (Eestis Tiigrihüppe Sihtasutus). Kui projekt on saanud kvaliteedimärgi vähemalt kahelt kohalikult koordinaatorilt, siis saab projekt automaatselt Euroopa kvaliteedimärgi.
Kõik projektid, mis on saanud oktoobriks 2010 Euroopa kvaliteedimärgi, saavad kandideerida eTwinningu peaauhinnale.

Kommentaare ei ole: