neljapäev, september 10, 2009

eTwinningu Nädalad 2009

Uue kooliaasta alguse tähistamiseks korraldab eTwinning taas iga-aastase kampaania “eTwinningu Nädalad”. Osalege, kohtuge uute kolleegidega ja alustage uut eTwinningu tegevust!

Terve oktoobrikuu vältel on teil võimalus osaleda erinevatel konkurssidel, koolitustel ja üritustel, mis korraldatud nii Euroopa kui ka riiklikul tasandil.

Euroopa tasandi üritused on muuhulgas:

1.Soovitusloterii: pange kolleeg eTwinningus registreeruma ning võite võita auhinna!
2.Materjalide kogumise konkurss: lisage midagi Töölaua uude funktsiooni “Materjalid” ning võite olla auhinna omanik!
3.Videokonkurss: Looge koostööprojekti video ning võite olla sellega ekraanil eTwinningu 2010. aasta konverentsil Sevillas.
4.Online-koolitused: saage uusi teadmisi abistavate online-tööriistade kohta, osaledes eTwinningu koordinaatorite ja ekspertide poolt juhitud tundides.
5.Stardiprojekt: liituge inspiratsiooni ammutamiseks eTwinningu stardiprojektiga, mida juhib eksperdist eTwinningu õpetaja.
6.eTwinningu Gruppide küsitlus: küsige endale teemasid, mida sooviksite uues teenuses eTwinningu Grupid näha.
7.Loovuse küsimustik: jagage meiega oma arvamust loovuse kohta hariduses ning võite võita reisi loovuse konverentsile Stockholmi.
8.Joonistusvõistlus: laske oma õpilastel koos joonistusi tehes üksteist tundma õppida. Joonistamiseks tuleks kasutada mõnd lihtsat online-tööriista. Parimale joonistusele on välja pandud auhind!
Võtke kindlasti ühendust ka oma riikliku kasutajatoega, et teada saada, mis üritusi teie riigis korraldatakse.

Kommentaare ei ole: