neljapäev, mai 28, 2009

IDEELAAT tulekul!

Õppida on tüütu ja igav? Kindlasti mitte, kui ühendada huvitavad ideed, kaasaegsed metoodikad ja tehnoloogiad, loomingulisus, julgus ning hea tahe!

IDEELAAT "ELU KOOLIS KOOS TIIGRIGA"

12. juunil Tallinna Lauluväljakul
pakub hulgaliselt ideid, kuidas õppetööd põnevamaks muuta.Kui sa oled huvitatud innovatsioonist hariduses ja tahad lähemalt tutvuda kaasaegsete metoodikate ja tehnoloogiaga, siis ideelaat „Elu koolis koos Tiigriga“ on mõeldud just Sulle!

Ideelaadal tutvustatakse näituseboksides ja õpitubades mitmesuguseid ideid, kuidas õppetööd põnevamaks ja huvitavamaks muuta. Ideelaadal saab hea ülevaate Tiigrihüppe Sihtasutuse kõikidest haridusuuenduslikest projektidest ning sel õppeaastal Koolielu portaalis jagatud heast praktikast aineõpetuses. Näitame, missugune on elu koolis, kui kasutada nutikalt infotehnoloogia kaasabi. Ideid jagavad Tiigrihüppe Sihtasutuse ja Koolielu eksperdid, õpetajate praktikakogukondade liikmed ning Tiigrihüppe Sihtasutuse head partnerid. Kohal on ka Kino- ja Füüsikabuss.Kaasaegset tehnoloogiat tutvustavad kohalikud ja välismaised riist- ja tarkvaratootjad ning maaletoojad. Väljapanekutega saab tutvuda rohkem kui 40 messiboksis, lisaks saab kuulata huvitavaid ettekandeid ja osaleda õpitubades.

Päevakava:
11.00 Ideelaada avamine(Boksid on huvilistele avatud 11.00 - 16.30)
12.00 PenaarsessioonAvamine, tervitussõnad - Kalle Küttis - Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantslerKaasaegsest õppijast - Ingrid Maadvere - Tiigrihüppe Sihtasutuse ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi haridustehnoloogHead soovitused puhkuseks - Voldemar Kolga - Akadeemia Nord Pühholoogia- ja kommunikatsiooniteaduskonna dekaan
13.00 – 16.30 Õpitoad
Ideelaadale on oodatud kõik üldharidusega seotud inimesed – õpetajad, õpilased, koolijuhid, koolipidajad, lapsevanemad ja kõik, kes on huvitatud innovatsioonist üldhariduses.
Osalemine on kõigile tasuta. Tegevust jätkub nii suurtele kui väikestele!
Kõikide registreeritud osalejate vahel toimub loosimine, mille auhinnad on välja pandud korraldajate poolt.

Registreeruda on võimalik nii veebipõhiselt kui ka kohapeal.

Kommentaare ei ole: