reede, veebruar 29, 2008

Praktiline koolitus Pärnus

29. veebruaril 2008 toimus Pärnus praktiline koolitus.
Tutvustasime sõpruskoolide programmi ja projektitööd. Tuuli Koitjärv Pärnu Vanalinna Põhikoolist jagas oma kogemusi kahe eTwinning projekti läbiviimisel - "Tegelased lastekirjandusest" ja " Lumemees"
Seejärel tutvuti põhjalikult eTwinning portaaliga ning arutati projektiideede üle.
Varje tuvustas lisaks eTwinning portaalile ka teisi töövahendeid, mida saab edukalt rahvusvahelistes projektides kasutada. Seekord tutvuti põhjalikumalt Zoho ja pbWiki võimalustega.Suur tänu kõikidele osalejatele aktiivse osavõtu ja suurepäraste projektiideede eest.
Jääme huviga projekte ja uusi kohtumisi ootama.
Pildid koolituselt leiate siit.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Koolitus oli väga huvitav! Tekkis soov kohe hakata tegelema selle projektiga! Tahaks ka edasi saada taolist koolitust ! Maie ja Ruth Pärnumaa Kutsehariduskeskusest

Merle ütles ...

Tere!
Mina olen juba kasutanud koolitusel saadud praktilisi näpunäiteid ja muutnud oma Kriminaaljutu kirjutamise projekti endale lihtsamaks. Samuti ei olnud ma varem kuulnud netipõhisest kirjutamisprogrammist ZohoWriter, mida saab mõnusalt kasutada just kirjutamisprojektide puhul. Lisaks nägin toredaid näiteid, kuidas õpetajad on teinud ajaveebis projekte. Järgmiseks tahan ise ka seda teha.
Väga mõnus koolitus oli ja mul on kahju, et järgmise kohtumise ajal olen Šotimaal.
Aitäh!
Merle Udso