esmaspäev, september 17, 2007

Projektiideede võistlus

Tagasi kooli” nädalate raames korraldab Tiigrihüppe SA Eesti õpetajatele veebipõhise projektiideede võistluse, millest kutsume kõiki osa võtma
Projektiideede võistlus toimub juba teist aastat.
Eelmine aasta tõi palju toredaid projektiideid, millest paljud ka ellu viidi.
Projektiideid võistlusel osalemiseks saab sisestada 17. septembrist kuni 14. oktoobrini 2007. Projektiideed on kõigile tutvumiseks ja hindamiseks rahvuslikus portaalis väljas 15. oktoobrist kuni 19. oktoobrini 2007.
Konkursile võivad ideid esitada kõik programmiga Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning liitunud õpetajad.
Konkursil osalemine on väga lihtne. Mõelge välja üks hea projektiidee internetipõhiseks koostööks sõpruskooliga ja sisetage see siia.
(Loe konkursist täpsemalt programmi rahvuslikust portaalist).

Konkursile saadetud ideid saavad kõik lugejad veebipõhiselt hinnata. Projektiideed on kõigile tutvumiseks ja hindamiseks meie rahvuslikus portaalis väljas 14. oktoobrist kuni 19. oktoobrini 2007. Avaldatakse üksnes idee, idee autori nime ei märgita!
Soovijad saavad ideedega tutvuda ning neile kümnepallisüsteemis oma hinnangu anda. Nii selguvad kolm ideed, mis tunduvad hindajatele kõige põnevamad ja kaasahaaravamad. Kuna halbu ideid olemas ei ole, siis ülejäänuid ideid punktide järgi järjestata.

AUHINNAD
Võistluse võitnud õpetaja sõidab programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning aastakonverentsile. Teise koha saavutanud õpetaja saab projektitöö tarbeks digitaalse fotoaparaadi ning kolmanda koha omanik eTwinning sümboolikaga veebikaamera ja mälupulga.

Lisaks sellele saavad auhinna ka kolm kiiremat, kes pärast võistlust esitatud projektiidee ellu rakendavad, st endale partneri leiavad ja partnerluse sõlmivad ja koostööprojekti portaalis www.etwinning.net registreerivad ja koostööd alustavad.
Kolm kiiremat tegutsejat saavad auhinnaks digitaalse fotoaparaadi Kolme parima idee autori nimed avaldatakse 22. oktoobril programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning rahvuslikul lehel ja ajaveebis.

Kommentaare ei ole: